Příjemný gastro zážitek v Tree of Life

zakusky Tree of Life

Moje bolavá záda už nelze přehlížet, proto jsem se rozhodla svěřit se do rukou odborníků ve Spa resort Tree of Life. Luxusní, 4-hvězdičkový hotel nabízí lázeňské zázemí i wellness pro náročné v podobě mnoha balíčků. Já jsem zvolila balíček intenzivní fyzioterapie a moje spokojenost nezná hranic. Všichni velmi milí, a to od lékaře, který mě do lázní přijímal, až po obsluhu jednotlivých procedur. Nejvíce se mi líbily slatinné zábaly.

Recenze restaurací se snažíme vyhnout, ale někdy to přijde samo a nelze se tomu bránit.

Sauna, bazén, procedury. Vše dokonalé, ale jídlo nejlepší.

Tree of Life je vyhlášený dokonalým gastronomickým zážitkem – a to můžeme jen a pouze odkývat. Každý den jsem litovala všechny, kteří měli jakoukoliv formu diety. To se v restauraci poznalo různobarevným náramkem. Majitel takového náramku buď ze zdravotních důvodů nebo třeba z důvody zakoupení balíčku pro redukci hmotnosti, nevybíral z rautových stolů, ale jídlo mu dle dané gramáže a jasného složení bylo přineseno. Sranda začala, když „dietáři“ začali pokukovat po rautu a sem tam si i něco mimo dietu zobli. To je také nápad jet na hubnoucí program do lázní, které jsou vyhlášeny dobrým jídlem. To bylo opravdu výtečné ve všech ohledech. Vyzdvihnout bych chtěla krémové polévky, velkou spoustu ovoce a zeleniny a výběr z teplých pokrmů takový, že si na své přijde opravdu každý.

Milovníci sladkého zaplesají

Tímto bychom chtěli pozdravit paní cukrářku. Ve velkém procentu provozů jsou zákusky buď dobré, nebo hezké. Tady jsou ale krásné a ještě lépe chutnají. V rámci bufetu jich bylo na výběr vždy cca 5 druhů. Ovšem pochutnat si můžete i jen jako host baru, kde si dáte kávu a nějakou tu dobrůtku. Určitě doporučujeme dortík Pavlova a nebo domácí štrůdl se šlehačkou a vanilkovou zmrzlinou.

Když za mnou přijela kamarádka, přemýšlela jsem, kam v Lázních Bělohrad zajdeme posedět. Bez nadsázky ale mohu říci, že nejpříjemnější prostředí, obsluha a v neposlední řadě výtečná káva a dokonalé sladkosti, dostanete právě v lobby baru Tree of Life.

Článek píšu ještě na pokoji, při čekání na jednu z nejstarších léčebných procedur, a to detoxikační Annamariánskou uhličitou koupel. Už teď ale přemýšlím, kdy se do lázní zase vydám. Tchýni k narozeninám daruji poukaz na „Odpoledne plné odpočinku“ a protože nemá řidičské oprávnění, musím jet s ní. Jde o super příležitost, jak si užít luxusu lázní se vším všudy. V ceně 1590 Kč totiž je káva s dezertem, vstup do bazénu i Organic & Garden Spa, jedna procedura a večeře v Restaurant Vernissage.

Nemohu jinak, než doporučit!