Hubněte zdravě s krabičkovou dietou


Léto se blíží a řada lidí řeší tradiční problém: Je potřeba shodit nadbytečná kila. Může existovat zdravá dieta, která skutečně fungujeň Odpověď zní: Ano. V čem tkví tajemstvíň

 

 

 

salat

Co je krabičková dieta

 

 

 

Vlastně se o tajemství nejedná, takzvaná krabičková dieta funguje na osvědčeném principu. Pokud už jste slyšeli poučku o tom, že nárazové diety drasticky vynechávající přísun určitých složek stravy vedou k jojo efektu, tušíte, že jedinou správnou radou je: Naučte se stavovat se jinak.

 

 

 

A právě to vám tato zdravá dieta umožní. Jíst při ní budete, ale odlišně, než jste byli zvyklí a samozřejmě správně. Z optimálního redukčního jídelníčku by totiž přirozeně měla zmizet přemíra sladkostí, mastné, smažené či tučné pokrmy. Tušíte ale, kolik byste toho měli jíst a jak jednotlivé suroviny kombinovat, abyste nejedli neustále totéžň

 

 

 

Jaké jsou výhody zdravé diety

 

 

 

Díky krabičkové dietě se situace zjednodušuje: V krabičkách totiž máte na míru připravenou stravu, která je z nutričního hlediska ideální a současně nepřesahuje požadovaný energetický příjem. Zároveň ale pozor, není zbytečně kaloricky poddimenzovaná, takže vás nenutí k drastické hladovce, kterou nevydržíte.

 

 

 

Krabičková dieta je zdravá a je možné se takto stravovat dlouhodobě. Díky tomu, že se na ní podílí tým odborníků, máte záruku, že dieta obsahuje vše potřebné a je zároveň dostatečně pestrá, aby vám i po delším čase vůbec chutnala. Tím se snižuje riziko, že svůj stravovací plán v jeho průběhu porušíte, protože dostanete chuť na něco, co máte sice „zakázané“, ale pro chuťové pohárky uspokojující. V průběhu hubnutí totiž rozhodně není cílem si odpírat a trpět.

 

 

 

Jak vypadá krabičková dieta

 

 

 

Celkem si můžete vybírat ze 4 programů krabičkové diety: celodenní menu, dopolední menu, oběd a večeře, odpolední menu a řešit tak například jen hlavní jídla, která jsou obvykle na přípravu nejnáročnější. Hlavní výhodou tohoto stravování je tak nejen to, že skutečně funguje, ale také vám ušetří maximálně čas strávený nákupem a vařením.

 

 

 

S krabičkovou dietou máte jistotu, že se přes úsporu času nikterak nešidíte. Připravované pokrmy jsou vždy uvařeny z čerstvých surovin, nikoli z polotovarů. Striktně se dodržuje taktéž správné skladování, takže máte záruku, že čerstvé zůstanou až do momentu, kdy se dostanou k vám.

 

 

 

Krabičkovou dietu si můžete objednat na libovolné místo. Dovoz je možný jak domů, tak například i k vám do zaměstnání. Zejména v zaměstnání bývá často problém ten, že se nestíháte vhodně najíst, případně není ani kde a vaše dieta je tak v ohrožení.

 

 

 

Recepty z krabičkové diety jsou využitelné i kdykoli později, kdy se jimi můžete inspirovat a zařadit tyto pokrmy také do svého udržovacího jídelníčku, jakmile zhubnete na požadovanou hmotnost.

 

 

 

Food