Silvestrovské party menu


nahled

Silvestrovské party menu

 

Rozhodli jste se slavit Nový rok doma s přáteli a přemýšlíte, jak vše připravit a pohostit návštěvyň  Jednoduché tipy a triky pro silvestrovský večer plný legrace, pohody a dobrého jídla vám poskytneme u nás.

 

 

 

Do misky brambůrky, do sklenic víno a k večeři zbytky z Vánocň Buďte kreativnější a zkuste jídelníček oživit něčím vlastním. Než se rozjede zábava v plném proudu, zpestřete si chuť salátem s tortellini a mozarellou. Uvařte si tortellini, natrhejte salát, nakrájejte rajčátka, cibulku a mozarellu na kostky, sušená rajčata nasekejte na proužky a očistěte špenát. Podle návodu si připravte Knorr salátový dressing a vše dohromady smíchejte. Věřte, že u přátel zabodujete.

 

 

 

salat-tortellini-mozarella

 

 

 

Jako vhodný nápoj k oslavám můžete zvolit takzvané BMW. Jedná se o mix z whisky, malibu a baileys. Vše smícháte ve stejném poměru a potom už jen pijete. Dalším nápojem by mohl být nealkoholický punč ze středozemního ovoce s mandarinkami, citronem, kiwi, pomerančem a grepem, který zahřeje a zároveň osvěží.

 

 

 

Až se dostanete do fáze, kdy budete mít chuť na nějaké to maso k večeři, buďte připraveni. Mexickým kuřecím závitkům se sýrem a majonézou neodolá ani ten nejmlsnější jazýček. Návod na jejich přípravu naleznete v online kuchařce, v sekci videorecepty.

 

 

 

Zaujal vás některý z receptů nebo se chcete na Nový rok inspirovat něčím jinýmň Veškeré recepty pro náročné i nenáročné kuchaře jsou schované v online kuchařce. Vaření s námi je opravdová zábava.