Ovocné pálenky a zdravý životní styl

Bez panáčka prvotřídní ovocné pálenky se necítíte dobřeň Naučte se pít ovocné destiláty (s mírou) bez výčitek. Naučíme vás zásady zdravého pití alkoholu v rámci vašeho zdravého životního stylu.

 

Milujete jemné kořalky z ovoceň Naučte se je pít tak, aby vašemu organismu prospívaly!

Ovocné pálenky české výroby jako domácí (vše)lék

 

Skvělá chuť, vytříbené aroma a jemná síla takové slivovice, meruňkovice nebo třeba hruškovice jsou vlastnosti, kterým se dá snadno v rámci častého degustování propadnout. Je však třeba si dát pozor, i když je malé množství považováno za lék na všechny možné problémy a neduhy, časté pití může způsobit závislost, z níž se budete jen těžko dostávat.

 

Tedy malé množství kořalky je velmi zdravé pro celý organismus, má totiž celé spektrum léčivých účinků. Vyplatí se mít lahvinku ovocného destilátu doma! Panáček jednou za čas vám pomůže roztáhnout cévy a tím tak preventivně předcházet srdečním onemocněním. Stejně tak panáček kořalky pomáhá i v případě zatrávení dobrého i špatného jídla.

 

Destilát z ovoce dokáže rychleji rozpustit tuky a tím tak urychlit proces trávení.

 

Poctivě vyráběné pálenky (bez přidaných konzervačních látek) dokáží tělo udržet při plné síle – chrání před napadením virů a parazity. Kořalka všechno špatné z těla vyžene!

Tekutý lék při bolestech kloubů a zubů

 

Ovocné pálenky jsou známé i tím, že dokáží pomoci nejen vnitřně, nýbrž i zevně. Vyzkoušejte, obklady, zábaly a masáže, uvidíte, že vaše bolavé klouby, zuby a namožené svaly vám poděkují.