SOUTĚŽ S AGENTUROU NA ZÁŽITKY – ukončeno


soutěž

GURMÁNSKÉ ZÁŽITKY – SOUTĚŽ ESENNCE.CZ – ukončeno

 

gurmanBádáte-li po další inspiraci ze světa gurmánů, pak hledáte na správném webu, jelikož pro Vás máme doporučení nejen na to, co dobrého uvařit, za pomoci profesionála, ale také kam si zajít v případě, že na vaření nemáte pomyšlení, ale rádi byste si dopřáli gastro zážitku. Nebo třeba můžete gurmánský zážitek věnovat nejen jako vánoční dárek.

 

 

 

 

 

JÍDLO JAKO DÁREK

 

Jestli si lámete hlavu, čím výjimečným byste udělali radost sami sobě nebo ostatním, zkuste vaření pojmout tentokrát jinak. Zážitkové agentury mimo například pobytových zážitků nabízejí různé zážitky z oblasti vaření a jídla, například kurz sushi u Vás doma, pravou středověkou hostinu, nebo můžete věnovat kurz vaření Ola Kala. Jednou z agentur poskytující zážitkové certifikáty je česká firma ESENNCE.CZ. Nabídka je velmi široká a pro každého se tu něco najde. Certifikát je vždy platný šest měsíců, takže záleží pouze na vlastníkovi certifikátu, jaký termín si pro využití gurmánského zážitku zvolí. Nejen, že věnujete dárek, který je nápaditý, ale součástí zážitku je i dárková krabička, takže Vám odpadá starost s balením.

 

 

 

CO DOPORUČUJEME

 

Jedním z velmi příjemných gurmánských zážitků, které doporučujeme je například zážitek Večeře v klášterním pivovaru.  Jedná se o velmi příjemně strávený čas v pěkném historickém prostřední klášterního pivovaru na Strahově v Praze. Nejen že Vás čekají dobroty, které si vyberete sami z aktuální nabídky, ale večeři budete mít zpříjemněnou i prohlídkou místního mini-pivovaru a zároveň ochutnávkou zdejšího piva.

 

 

 

Nyní pro Vás máme soutěž, v níž výherce získá Zážitkový certifikát na zážitek: Parní bylinná lázeň od zážitkové agentury ESENNCE.CZ v hodnotě 888,- Kč.

 

Unikátní zážitek ze světa ajurvédy. Speciální bylinná lázeň spojená s masáží hlavy. Ushmashveda (ajurvédská procedura) je bylinná parní lázeň, kdy je napařováno celé tělo léčivými bylinami. Originální napařovací box je vyroben z exotického dřeva.

 

 

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

 

 

 

1. Jakým způsobem (z jakého století) jsou servírovány pokrmy a nápoje při čerpání zážitku Pravá středověká hostina od ESENNCE.CZň

 

 

 

a) způsobem ze 13. Století

 

b) způsobem z 15. Století – správná odpověď

 

c) způsobem z 18. Století

 

 

 

2. Jak dlouho trvá parní bylinná lázeňň

 

 

 

a) 40 minut

 

b) 60 minut

 

c) 30 minut – správná odpověď

 

Výhercem certifikátu se stává Radka N.. Gratulujeme!!!

 

Všem ostatním děkujeme za účast a nebuďte smutní, již brzy se můžete těšit na další soutěže.

 

Správné odpovědi můžete posílat na email okrecepty@gmail.com. Soutěž probíhá od 12.11.2012 do 30.11.2012. Následně bude náhodně vylosován jeden výherce, který odpoví na obě otázky správně. Výherce bude kontaktován emailem, aby mu mohl být zaslán Zážitkový certifikát.