OK recepty – kontakty, informace o reklamě


Reklama na tomto webu:

 

 

 

Web funguje od 11 měsíce roku 2007. Návštěvnost od poloviny roku 2009 pravidelně překračuje 20.000 vařících a v kuchyni se pohybujících čtenářů týdně – viz nezávislé počítadlo návštěvnosti TOPlist. A neustále roste. Nabízíme Vám možnost nakoupit reklamní prostor za velmi příznivé ceny přímo od majitele webu.

 

 

 

Možnosti propagovat Vaše výrobky, zboží či služby na tomto webu:

PR recept

Na našem webu můžete představit své zboží či služby velmi oblíbenou formou – receptem. V tomto receptu budou použity Vaše suroviny, Vaše nádobí, Vaše kuchyňské spotřebiče… U tohoto receptu budou použity Vámi dodané fotografie nebo videozáznam. Samozřejmostí jsou pak aktivní odkazy na Váš web. PR recept je dále nasdílen na naší Facebookové stránce a Facebookové skupině (obě čítající přes 2500 členů).

Cena za 1 PR recept: 200 Kč (recept se stává trvalou součástí webu).
Cena za 5 a více PR receptů: 150 Kč/recept (recepty se stávají trvalou součástí webu).

PR článek

V PR článku s fotografiemi či videem můžete prezentovat své zboží či služby jako rady či tipy čtenářům, návody na použití, rozhovorem… – formu necháme na Vás. Samozřejmostí jsou pak aktivní odkazy na Váš web. Článek je uložen v sekci „doporučujeme“ v horním menu. PR článek je dále nasdílen na naší Facebookové stránce a Facebookové skupině (obě čítající přes 2500 členů).

Cena za 1 PR článek: 350 Kč (článek se stává trvalou součástí webu).
Cena za 5 a více PR receptů: 150 Kč/recept (články se stávají trvalou součástí webu).

 

 

Inzerce na webu OK-RECEPTY.CZ

 

info na: info@alida.cz

 

Statistika portálu

    • průměrná návštěvnost 42 000/měsíc

    • počet zobrazených stránek 102 000/měsíc