Hrnky s fotkami jsou oblíbenými dárečky od srdce


Hledáte malý dárek, u kterého je jasně vidět, že je od srdce? Věnujte hrnek s fotkou. Tento úžasný dárek je praktický a věnovat jej lze i vícekrát. Vždyť pokud vás s osobou, kterou chcete obdarovat, pojí vztah, společných fotografií máte určitě nesčetně.

Nechte si vyrobit jako dárek hrnky s fotkami. Služba Dareckyodsrdce.cz vám fotkou potiskne klasický bílý porcelánový hrníček, též hrnek skleněný, ve tvaru hrnku na latte i vysoký hrníček latte. Specialitou, která není běžná, je tisk na mini hrnky. K dispozici jsou též hrníčky s barevným vnitřkem a hrníčky s magickým potiskem, na kterých se obrázek objeví až po naplnění horkým nápojem. Hrníčky lze potisknout vlastní fotografií či obrázkem po celém obvodu (kromě okolí ucha, vrchní a spodní strany hrníčku), a to zcela bez příplatku.

Každé dítě chce mít svůj hrníček

Malé děti milují své hrníčky. Ty velké jim však nevyhovují. Potřebují je menší. Dárečky od srdce potiskují i menší velikost hrnečku. Váš předškolák, ale i mladší školák, bude milovat svůj hrníček s rodiči, s kamarády, s babičkou i s dědečkem. Je to krásný dárek ve chvíli, kdy se vám zdá, že hraček máte doma již skutečně příliš a je čas věnovat jiné dárky.

Svatební hrníčky

Chystáte svatbu? Připravte pro svatebčany zajímavý dárek. Hrníček s vaší novomanželskou fotkou a svatební melodií. Tento hrnek však lze věnovat i jako svatební dar. To pak věnujete třeba hned sadu šesti hrníčků. Anebo, aby té hudby nebylo příliš, nakombinujte dva hrníčky se svatební melodií a sadu šesti bez ní. Každý hrníček můžete nechat potisknout jinou fotografií. O to zajímavější pak svatební dar bude.

Věčné plecháčky

Potisknout můžete nechat i tradiční plecháček. Je nerozbitným, a tedy téměř věčným dárečkem. Pokud jej budete mýt ručně, a ne v myčce na nádobí, potisk vydrží bez újmy. Plecháčky mají svůj šarm a jako dáreček jsou velice atraktivní.