Ve slovenském Aquaparku a termálním koupališti Velký Meder budete jako u moře!

Pure Taste
Pure Taste

  OK RECEPTY - MENU   Pokud se s námi chcete podělit o Vaše recepty, pak je můžete posílat na tento email: okrecepty@gmail.com

Ve slovenském Aquaparku a termálním koupališti Velký Meder budete jako u moře!

Nechce se vám v létě jezdit k moři? Navštivte Velký Meder na Žitném ostrově. Je to nejslunečnější místo na Slovensku, takže že vám tam o dovolené určitě bude teplo!


Meder rodinka

 

V létě tam můžete skočit nebo sestoupit po schůdkách až do deseti přístupných bazénů. Vodní plocha dělá celkem je 3910 m2 a teplota vody dosahuje 25 až 37 °C. Geotermální voda tam má navíc blahodárné účinky na pohybové ústrojí.

Adrenalin pro vás, baviči pro vaše děti

Zatímco si budete užívat ve vířivce nebo plavat v padesátce, děti se dosyta vyřádí ve vyhrazeném prostoru ve venkovním bazénu. Bodní trychtýř, vodní dělo, skluzavky a další hrací elementy je spolehlivě zabaví. Pestrobarevné toboganové potrubí ústí na rozměrnou rampu nebo do pestrobarevného trychtýře. Víte, co je to Tarzania? Lanová dráha s délkou 650 metrů, která je rozdělena do dvou tras podle obtížnosti: pro děti je ta lehčí a pro zkušené lezce ta těžší. A na Ostrově drobotiny se vám tým bavičů postará o nejmenší ratolesti.

 

Velký Meder

 

Hlad a nuda? To nehrozí!

Až si budete chtít dát něco dobrého, vyberete si hned v několika stravovacích zařízeních. Animační programy pro děti i pro dospělé se tu organizují celoročně, ale v létě si tu můžete dojít i na mnohá vystoupení hudebních skupin různých žánrů. Chtěli byste vědět, co je to pěnová párty? Tady jsou vyhlášené, navštivte je! A pompézní laserová show vás také určitě pobaví a ukončí letní sezónu.

 

Nové wellness centrum

Od února tu mají čtyři typy saun (infra, parní, finské a bylinkové), solnou jeskyně, vířivku Jakuzzi, ochlazovací bazén, biosolárium, relaxační místnosti, poskytují masáže, pedikúru (i rybí), kosmetiku, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapii Bemer.

 

Velký Meder

 

Na kolik vás to přijde

V letní sezóně (až do konce srpna) stojí celodenní pobyt dospělého 10 Eur, rodinu (2 dospělé a 1 dítě)  22,50 Eur. Ubytovaní hosté čerpají slevy.

 

Chcete vědět více? Podívejte se na : www.thermalcorvinus.sk
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0]
1 2 3 4 5

Vydáno dne 10. 07. 2018 | 766 přečtení |Vytisknout článek | Pošli tento recept/článek kamarádce, kamarádovi ...Ve slovenském Aquaparku a termálním koupališti Velký Meder budete jako u moře!

Sem vložte slova nebo slovní spojení, která vystihují vkládaný článek. V případě nevyužití této části vše vymažte!

Elektronická cigareta

Odpovědná osoba a majitel webu: Jan Žďárek © 2007-2014 | WEBOVÉ STRÁNKY | Elektronická cigareta | CSDR.cz | RSS kanál - k volnému použití na Váš web | Web site powered by phpRS |