Lyžování na Slovensku s ubytováním v Těrchové

Autor: redakce <okrecepty(at)gmail.com>, Téma: Doporučujeme, Vydáno dne: 19. 06. 2019

Pokud přemýšlíte nad lokalitou, kde byste si užili dobré lyžování na Slovensku, jedním z takových míst je například Terchová. Tato známá slovenská obec se nachází v regionu Malé Fatry a mimo jiné je pro lyžaře výjimečná tím, že v dosahu do 45 minut jsou od ní vzdáleny hned tři kvalitní lyžařská střediska.

 

horyPokud vás tedy nebaví lyžovat stále v jednom středisku, při ubytování se v Terchové budete mít na výběr střediska hned tři - Vrátnou, Kubínska holi a Velkou Raču. Všechny tři střediska mají nejvyšší ohodnocení 5 hvězdiček. Ve všech se nacházejí vleky i lanovky, střediska mají lehké, středně těžké i těžké sjezdovky, jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Můžeme vám s radostí doporučit všechny tyto tři lyžařská střediska. Nejlepší je zalyžovat si v každém z nich a užít si v každém jedinečný lyžařský zážitek.

 

hory

 

V Terchové můžeme doporučit kvalitní ubytování v chatách k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tyto tříhvězdičkové chaty jsou vhodné jak pro jednotlivce tak i pro velké lyžařské výpravy. Výhodou je, že více rodin si může pronajmout celou chatu a mít tak své soukromí a zároveň využívat všechny služby chaty. Z výbavy chat v zimě jistě nejvíce oceníte wellness centrum se saunami a velkou masážní vířivou vanou. Na zimní sezónu 2019/2020 jsme pro vás připravili několik výhodných balíčků, s nimiž získáte ubytování, skipasy i wellness za výbornou cenu. Podívejte se na naši nabídku Jarní prázdniny 2020.

 

hory