Deky a povlečení a další novinky od HappyFoto

Autor: redakce <okrecepty(at)gmail.com>, Téma: Doporučujeme, Vydáno dne: 15. 05. 2019

 

 

Zrodila se hvězda: s novou aplikací můžete fotoknihu a ostatní fotodárky sdílet mezi různými zařízeními.

 

Footkniha moře

 
Rádi se chumláte večer u sledování hokeje do deky? Nebo chcete usínat v novém povlečení, ale ta z obchodů se vám nelíbí? Obojí si můžete vytvořit originálně, totiž z vašich vlastních fotografií. V celopotištěném oboustranném povlečení prý rády usínají hlavně děti. A fleecová deka ve dvou různých velikostech udělá určitě radost všem generacím.

 

Oba produkty jsou novinky v portfoliu naší největší české zásilkové fotoslužby HappyFoto a vytvoříte je opravdu velmi snadno, protože k nim potřebujete jen jednu fotografii a připojení k internetu.

 

Je jedno, jestli objednáváte z počítače Windows nebo Mac, z chytrého telefonu Android či iOS nebo online ve webovém prohlížeči. Od května 2019 je totiž možné u HappyFoto jakýkoli produkt včetně fotoknihy připravit v nové aplikaci a pak ho sdílet mezi jednotlivými zařízeními. „A tak můžete fotoknihu začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vysvětluje jednatelka HappyFoto Michaela Bílá Čížková. V Česku ani na Slovensku tuto službu zatím žádná jiná firma neposkytuje.

Plťář a deka