Když fotoknihu s recepty, tak od HappyFota!

Autor: redakce <okrecepty(at)gmail.com>, Téma: Doporučujeme, Vydáno dne: 18. 06. 2018

Fotíte si to, co navaříte a napečete? Dáváte fotky na facebook, instagram, ukládáte si je? A co si z nich vyrobit fotoknihu – takovou soukromou rodinnou kuchařku?

fotoknihaTakovou vlastní fotoknihu s recepty si můžete udělat buď pro sebe, nebo třeba pro někoho, kdo by podle vašich receptů také rád kuchtil. Stačí ke každému nafocenému jídlu přidat název, seznam ingrediencí a postup. A třeba i nějaký vtípeček, smyslu pro humor stejně jako fantazii se meze nekladou.

fotokniha

Není to nic složitého

Fotokniha se dá vyrobit a objednat online na stránkách www.happyfoto.cz nebo přes aplikaci www.happyfotomobile.cz nebo v programu HF Ddesigner, který se dá stáhnout ze stránek www.happyfoto.cz. Bojíte se, že nebudete vědět, jak máte do své kuchařské knihy vložit fotografie, texty, nadpisy, pozadí a další náležitosti, aby vypadala, jako byste ji koupili u profesionálů?

Přívětivý průvodce vám poradí v každém kroku. My jsme nechali vyrobit a objednat fotoknihu osmileté dítě. Zvládlo to bez problémů.

 

Různé formáty

HappyFoto nabízí několik formátů fotoknih – od malé kapesní s měkkými deskami a drátkovou nebo kroužkovou vazbou až po velkou, lepenou s pevnými deskami. Fotoknihy tiskne HappyFoto na velmi kvalitní papír. Pro exkluzivnější příležitosti vám doporučujeme luxusní fotoknihu vyvolanou tradiční chemickou cestou na fotopapír. Ceny fotoknih začínají na 179 Kč, fotokniha deLuxe na 699 Kč.

fotokniha